Výsledky XVll. ročníka

Muži

Št.č. Meno Rok nar.1993 - 1974 Klub Beh Celkový čas Poradie
13 Dušan Kozel 1983 ŠK Klokan Košice 0:45:10 1:58:29 1.
1 Hauser Tomáš 1982 PROSPORT TEAM KOŠICE 0:50:01 2:04:18 2.
2 Bachratý Tomáš 1990 NORWIT - CYKLOMAX POPRAD 0:49:32 2:08:02 3.
18 Medon Piotr Tomasz 1982 KS Kandahar Szcawnica 0:46:32 2:09:56 4.
10 Voška Marek 1978 Vasiľov 0:47:35 2:16:18 5.
17 Martančík Pavol 1980 Sportacus Cycling team 0:50:20 2:17:50 6.
19 Polaczyk Lukasz 1989 AZS - AWF Krakow 0:49:20 2:18:21 7.
3 Vavrošek Cyril 1977 BIKE RUN TEAM POPRAD 0:53:02 2:26:08 8.
11 Ilčin Miroslav 1974 Košice 1:00:25 3:05:16 9.
6 Michal Šebo 1978 Bežecký klub Stará Ľubovňa 1:01:03 3:18:51 10.

Ženy

 

Št.č. Meno Rok nar. Klub Beh Celkový čas Poradie
16 Triznová Simona 1990 CK BB 0:53:00 2:24:41 1.
14 Malachovská Zuzana 1987 ŠK Klokan 0:49:50 2:27:39 2.
20 Malachovská Tatiana 1989 HK Vabec Stará Ľubovňa 1:00:06 2:42:44 3.
9 Železníková Zuzana 1984 ŠK Oravaman 1:00:52 2:57:23 4.
8 Jana Florková 1994 Zakamenné 1:02:20 3:12:38 5.

Juniori

 

Št.č. Meno Rok nar.1994-1997 Klub Beh Celkový čas Poradie
7 Dávid Sitárik 1993 KB Breza 0:42:40 2:01:24 1.
12 Polovka Peter 1995 ŠK skialpinizmus.sk Mlynica 0:47:00 2:07:41 2.
15 Trizna Samuel 1993 TJ Družba  0:52:10 2:33:26 3.

Kadeti

 

Št.č. Meno Rok nar.1998 a ml. Klub Štát čas Poradie
2 Trizna Adam 1996 TJ Družba Smrečany Žiar   0:14:17 1.
4 Turóczi Dávid 2001 Poprad   0:27:07 2.
3 Turócziová Dominika 2000 Poprad   0:27:32 3.

Veteráni

 

Št.č. Meno Rok nar.1973 + Klub Štát čas Poradie
5 Koneval Dušan 1963 HK MARMONT 1:01:25 2:37:43 1.
4 Kupec Valerián 1970 HK PIENINY 1:20:02 4:05:02 2.

Cyklo-muži

 

Št.č. Meno Rok nar. Klub   čas Poradie
26 Halik Ján 1976 NORWIT CYKLOMAX POPRAD   1:09:01 1.
39 Bartoň Peter 1976 Sportacus Cycling Team LM   1:09:02 2.
36 Žemba Dávid 1981 ADZ - FLY SABINOV   1:17:06 3.
34 Kormaník Ivan 1977 Bike Pro Banská Bystrica   1:17:45 4.
35 Piešťak Michal 1978 Bežecký klub Stará Ľubovňa   1:18:57 5.
32 Michal Alexik 1978 Bike Pro Banská Bystrica   1:22:10 6.
31 Slavomír Šipoš 1975 Stará Ľubovňa   1:27:08 7.
29 Juraj Feltovič 1995 Bike Club Lipany   1:36:21 8.
27 Miroslav Tomas 1980 Himalaya Club   1:36:58 9.
38 Kuzmiak Miroslav,ml. 1997 Stará Ľubovňa   1:39:15 10.
40 Litvin Jozef 1954 Goral Stará Ľubovňa   1:41:44 11.
33 Sipko Martin 1979 TJ Mier Kamienka   1:42:41 12.
28 Ján Feltovič 1955 Bike Club Lipany   1:46:23 13.
37 Kuzmiak Miroslav 1966 Stará Ľubovňa   1:46:27 14.
30 Peter Olejník 1975 Stará Ľubovňa   2:02:33 15.